תנאי שימוש באתר המעיין

ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של חברת המעיין המוכרת גם בשם א.מ המעיין ופעילה בכתובת hwater.co.il, אתר המעיין הנו אתר מכירות המציע מגוון מוצרים בתחום המים ומכונות קפה ומנוהל על ידי המעיין.
המעיין רשאית לשנות מעת לעת את תנאי השימוש, תוכן האתר מראהו ועיצובו מבלי להודיע על כך מראש כמו כן המעיין לא תהא אחראית לכל טענה ו/או דרישה הנובעת כתוצאה מתקלות שעלולות להיות כתוצאה משינויים אלו.
האתר מציע למכירה מגוון פתרונות בתחום טיהור, הפחתת אבנית,  סינון, קירור וחימום מי השתיה וכן מכונות קפה, מגוון המוצרים  ומחירם עשוי להשתנות מעת לעת.
ייתכן והאתר יציע מוצרים של צד שלישי, ניתן לפנות למוקד שירות הלקוחות בכל שאלה.
השימוש באתר הינו על אחריותך הבלעדית והמלאה, תנאי השימוש כתובים בלשון זכר וזאת למען הנוחות בלבד ומיועדים לזכר ונקבה כאחד. תנאים אלו חלים על שימוש באמצעות כל מכשיר כלי תקשורת. המעיין מכבדת את פרטיות משתמשי האתר הפרטים שנמסרים על ידך תלויים בהסכמתך בלבד, במידה ואינך מעוניין למסור מידע באמצעות אתר זה הנך מוזמן ליצור קשר עם מחלקת שירות הלקוחות בטלפון 1700-550-150.
תנאים אלו מגדירים את זכויותיך וחובותייך,  גלישה באתר ו/או רכישת המוצר ו/או שירות המוצעים למכירה בו, מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג על פי הוראות התקנון, לפיכך אם אינך מסכים לתנאי מתנאי תקנון זה, הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר.
המכירה יכולה להתבצע ע”י הזמנה טלפונית ו/או השארת פרטים ו/או סליקת כרטיס אשראי דרך האתר.
לאחר השלמת תהליך הרכישה על ידך והזנת כל הפרטים הנכונים (אם ימסרו פרטים לא מדוייקים לא נוכל לספק  את המוצר) וקבלת אישור לעסקת הרכישה מחברת האשראי , אנו נספק את המוצר בכפוף לכך שהמוצר קיים במלאי.
ניתן גם לרכוש דרך האתר באמצעות הזנת פרטי כרטיס אשראי. השארת פרטי כרטיס האשראי הינה מוצפנת.
התשלום יעשה באמצעות כרטיסי אשראי, לאחר שהזנת פרטי כרטיס אשראי ואת שאר הפרטים הנדרשים ישלח אליך אישור על קליטת פרטי ההזמנה. אישור זה אינו מחייב את הנהלת האתר לספק אלא אם כן בוצע תשלום מקוון דרך האתר והמוצר קיים במלאי.
במידה ומסרת פרטי אשראי אשר לא כובדו על ידי חברת האשראי מכל סיבה שהיא, הנהלת האתר תיצור עמך קשר להסדרת הנושא.
הנהלת האתר לא תהיה אחראית לעיכובים שיגרמו עקב תקלה בהזנת הפרטים המדויקים של הלקוח, עיכובים, שביתות או תקלות במערכות הממוחשבות ו/או כל תקלה אחרת. הנהלת האתר עושה הכל בכדי לדייק במחירים המוצגים, במידה וחלה טעות במחיר המוצג נפנה אליך להסדרת התשלום, ובמקרה כזה לא תקום טענה כנגד המעיין.
סמכות השיפוט, הדין החל על השימוש באתר הינו הדין הישראלי בלבד, כל מחלוקת לעניין שימוש באתר ורכישה באמצעותו תהא בסמכות בית המשפט המוסמך במחוז תל אביב והמרכז בישראל.
כל המידע באתר לרבות נתונים, תמונות, סודות מסחריים, מפרטים טכניים, זכויות יוצרים וכו’ הנו רכושה של חברת המעיין בלבד.
אין להעתיק, לפרסם, לשנות להעביר לאחר, להציג בפומבי ו/או לעשות כל שימוש מסחרי בנתונים המתפרסמים באתר המעיין מבלי לקבל את הסכמת הנהלת האתר לכך בכתב.
תמונות המוצרים באתר נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונה לבין המוצר המוצג.
ט.ל.ח – באם נפלה טעות בתיאור המוצר  ו/או במחיר המוצר, אין הדבר מחייב את חברת “המעיין ו/או א.מ המעיין”.
חברת המעיין עושה הכל בכדי לתת לך את השירות הטוב ביותר, ואנו נשמח לענות על כל שאלה בטלפון 1700-550-150.

כל המחירים המופיעים באתר בשקלים חדשים, כוללים מע”מ בשיעור 17% במידה וחל על אותם מוצרים תשלום מע”מ עפ”י כל דין, אלא אם צוין מפורשות אחרת. במידה ולא מצויין כי המחיר כולל דמי משלוח יש לבדוק מול מחלקת שירות הלקוחות עלות דמי משלוח.

אחריות

כל המוצרים באתר כוללים  אחריות בסיסית לתקופה של שנה. אחריות זו  כפופה לשימוש בפילטרים/מסננים/חלפים אשר נרכשו  ו/או הוחלפו בחברת המעיין  ומאושרים על ידה. במידה ונרכשו על ידך פילטרים/סננים/ חלפים לא באמצעות חברת המעיין האחריות על המוצרים תבוטל.
האחריות על המוצרים תקפה להבטחת פעילותם התקינה ולא כוללת שבר, חבלה או כל נזק אחר שנגרם למוצר ע”י הלקוח או מי מטעמו. האחריות אינה כוללת גם נזקים שנגרמו כתוצאה מבעיות ברשת המים ו/או החשמל/ חבלה או כח עליון ואחריות עקיפה מלבד אחריות למכשיר עצמו.
במידה והמוצרים  לא הותקנו  ע”י טכנאי מוסמך מטעם חברת “המעיין”, תבוטל האחריות על המוצר.
המעיין עושה הכל בכדי לספק לך מוצרים איכותיים ללא פשרות, במידה ונתקלת בתקלה כלשהי הנך מוזמן לפנות לשירות הלקוחות של החברה בטל’ 1700-550-150.

מדיניות ביטול עסקה

ניתן לבטל כל עסקה באתר תוך 14 ימים מיום ההזמנה ללא כל חיוב כל עוד ההזמנה לא נשלחה ללקוח ולא בוצע חיוב בכרטיס האשראי. במידה וההזמנה נשלחה ללקוח יחויב הלקוח בדמי הובלה והתקנה בלבד. ובמידה ובוצע חיוב בכרטיס האשראי הלקוח ישא בעלויות הביטול ע”פ חוק.
במקרה שסופק המוצר והלקוח מבקש לבטל תוך 14 יום העומדים לרשותו, על הלקוח להשיב את המוצר באריזתו המקורית כפי שיצא מהחברה, ללא פגמים, לא נעשה בו שימוש, במידה והותקן הביטול יהיה כרוך בתשלום על הובלה ופירוק המוצר.
לאחר 14 יום לא ניתן לבטל את העסקה, תנאי הביטול כפופים לחוק הגנת הצרכן.

אספקת המוצרים

המעיין  תספק את המוצר או השירות הנרכש בכפוף לתשלום מלא, לכתובת שהוזנה על ידי הלקוח או לסניף הדואר הקרוב תוך המועד המצוין באתר, אלא אם צוין מפורשות אחרת.
חברת המעיין לא תהא אחראית לאיחור ו/או אי אספקת המוצר במקרים הבאים: כוח עליון ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, מלחמה, פעולות איבה, מצבי חרום ונזקי טבע, אזורים מוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית, שביתה אצל ספקים של שירותים או סחורות הדרושים לייצור ו/או הובלת המוצרים ו/או כל סיבה שאינה בשליטת החברה.

 דמי משלוח והתקנה

במידה ולא מצויין כי המחיר כולל דמי משלוח יש לבדוק מול מחלקת שירות הלקוחות עלות דמי משלוח.
דמי המשלוח ישולמו ע”י הלקוח בנפרד במועד האספקה או במסגרת התשלום בגין המוצר.
ישנם מוצרים שניתן לאסוף ממחסני החברה בתיאום מראש מול מחלקת שירות הלקוחות. במידה והלקוח יבחר לאסוף לא ישלם דמי משלוח.

אנו שמחים שבחרת בנו ועושים כל שביכולתנו בכדי לתת לך את השירות הטוב ביותר.

תקנון, המעיין בר מים