חייגו עכשיו : 1700-550-150
צוות המומחים של המעיין ישמח לשרת אתכם
אפשר להשיג אותנו גם באימייל : sales@hwater.co.il
או פנו אלינו בדף "צור קשר"

חברת "המעיין" הנה חברה שעוסקת ביבוא ושיווק מוצרים להתפלה וטיהור מים למגזר הפרטי והעסקי.
החברה קיימת כ-15 שנים וצברה ניסיון רב בתחום השבחת המים בתנאים הייחודיים לישראל. חברת המעיין הנה חברה בבעלות פרטית מנוהלת וממומנת ע"י הון עצמי. 

מגוון מוצרים
א. רוב מערכות הטיהור המשווקות ע"י "המעיין" מבוססים על מוצרים אמריקאיים מקוריים ובעיקר מחברת אמטק US Filter כל מערכות הטיהור בנויות ומיובאות בשלמות כולל רמת גימור צנרת ומחברים מקוריים אמריקאיים.
ב. מגוון הברים המשווקים ע"י "המעיין" עומדים בתקנים המחמירים ביותר כולל פיקוח ועמידה בתקן הישראלי. 


איכות ותקנים
חברת "המעיין" נמנית בין החברות המובילות והוותיקות בענף השבחת וטיהור המים וכל המוצרים המשווקים על ידה והמיובאים מארה"ב עומדים בתקן ה- F.D.A / רשות המזון והתרופות האמריקאי. N.S.F מכון התקנים המחמיר ביותר בעולם אשר מוכר ומאושר גם בישראל ע"י מכון התקנים הישראלי. 
המוצרים בפיקוח מתמיד ובאישור איגוד השבחת המים האמריקאי: Water quality association. מוצרי החברה מיוצרים בפיקוח ISO-9002 ומשווקים בליווי אחריות של 10 שנים לטיב המים, בכפוף להוראות החברה. 


שירות וחלפים
חברת "המעיין" נותנת שירות ומענה מיידי החל מהתקנה תוך 10-12 שעות מרגע הזמנת המוצר. ברשות החברה מלאי רחב של חלפים ומסננים לכל סוגי המערכות המשווקות ע"י החברה, ולכל סוגי מערכות המשווקות בארץ. החברה מקפידה על מתן שרות ופתרון מיידי ע"י מחלקת שרות מורחבת וטכנאים מקצועיים ביותר.
מחלקת השירות מתחייבת לעדכן כל לקוח בתזכורת לגבי המועד המדויק בו נדרשת ביצוע תחזוקה שוטפת והחלפת מסננים על מנת לשמור על המשך תקין של פעולת המערכת וכמובן על טיב המים. 

 

כתובת החברה: ז'בוטינסקי 87 פתח תקווה

טלפון שירות לקוחות: 1700-550-150

E-MAIL שירות לקוחות: sales@hwater.co.il